Nawozy

Unikalna strategia
tworzy niebieski ocean możliwości

Branża nawozowa to czerwony ocean wielkich rekinów biznesu. Innowave zidentyfikowało niszę rynkową, nakreśliło wizję działania i stworzyło od podstaw start-up z wyróżniającą się strategią biznesową, szeroką linią asortymentową, celując w punkt niezaspokojonych potrzeb ogrodnika hobbysty, czy nawet profesjonalnego hodowcy.

Historia

Zaczęło się niewinnie … od biegania boso po zielonej trawie. Niestety okazało się, że trawa została posypana nawozem chemicznym i na stopach pojawiły się czerwone pęcherze. To był moment przełomowy i pierwsza myśl – wokoło nas tyle chemii i dodatkowo jeszcze na nasze życzenie, w naszym ogródku nawozy chemiczne! Trawa ma być zielona, ale nie kosztem naszego zdrowia.

Rozwiązanie

Zrobiliśmy analizę konkurencji; zidentyfikowaliśmy inne potrzeby potencjalnych klientów; stworzyliśmy wizję i wyróżniającą się strategię, zbudowaliśmy unikalne na rynku portfolio produktów, zarejestrowaliśmy kilka patentów i usankcjonowaliśmy prawnie nasze innowacyjne rozwiązania. Zostaliśmy nagrodzeni Top Innowacją w 2019 roku w branży ogrodniczej. Przewidzieliśmy zachowania użytkowników.

Wpisz czego szukasz i naciśnij Enter